AAA-pojištění.cz - vše co potřebujete vědět o pojištění.

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění se využívá výhradně při cestování do zahraničí. Cestovní pojištění kryje rizika spojená s náhlým onemocněním, úrazem, ztrátou zavazadel, nebo způsobení škody třetí osobě.

Pokud cestujete mimo českou republiku, rozhodně by jste se na tuto cestu měli pojistit. Některé platební karty jako doplňkovou službu obsahují cestovní pojištění, je třeba však ověřit, jaké podmínky máte sjednány.

Typy cestovního pojištění:


Základní - kryje nezbytné ošetření a léčebné výlohy

Rozšířené o další dílčí pojištění

Z pojištění se hradí lékařské ošetření, pobyt v nemocnici, léky a přeprava pojištěnce.

Připojištění


K cestovnímu pojištění se lze připojistit:
  • úrazové připojištění
  • připojištění zavazadel
  • připojištění odpovědnosti
  • připojištění storna cesty
V případě pojistné události je zapotřebí kontaktovat asistenční službu, která zařídí vše potřebné. Před uzavřením cestovního pojištění se seznamte s tím, co vše je hrazeno, aby Vás nepřekvapilo, že ošetření u zubaře, nebo úraz na snowboardu do pojistky nespadá.

Cestovní pojištění online


Cestovní pojištění je dnes možno sjednat online přes internet. Je to pohodlné, rychlé a většinou levnější. Na portále Allianz lze snadno sjednat pojištění online. Neplaťte víc než musíte, ušetřete čas i peníze.

Kdo nabízí cestovní pojištění?

Perfektní srovnání pojištění a 10% slevu na sjednání cestovního pojištění přes internet nabízí Top-pojištění.cz. Mírně dražší pojištění, ale s větším rozsahem a servisem sjednáte u společnosti Allianz pojišťovna, a.s.. Na cesty Vás pojistí také Generali Pojišťovna, a.s. a samozřejmě klasicky Česká pojišťovna, a.s. . K velkým pojišťovnám nabízející cestovní pojištění patří také Kooperativa pojišťovna, a.s..

Vloženo 16. 2. 2011


Všechna práva vyhrazena AAA-Pojištění.cz, (c) 2024 Ing. Radek Šmach  |  Kontaktní informace  |  

Podmínky použití a ochrana osobních údajů