AAA-pojištění.cz - vše co potřebujete vědět o pojištění.

Detailní informace o společnosti Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.


Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Pobřežní 665/23
186 00 Praha 8

tel.: 841 444 555

info@cpp.cz
www.cpp.cz


Česká podnikatelská pojišťovna

Univerzální pojišťovna pro soukromé osoby a podnikatele. Nabízí kapitálové životní pojištění, důchodové pojištění, rizikové pojištění a pojištění úvěru.


Infoservis

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., ( ČPP ) působí na českém pojistném trhu od listopadu 1995. Základní kapitál společnosti činí 1 miliardu Kč. V oblasti povinného ručení patří mezi tři nejvýznamnější pojišťovny na českém trhu. Společnost je řádným členem České asociace pojišťoven, České kanceláře pojistitelů a dalších sdružení.

Je zajištěna renomovanými světovými zajišťovnami. Spravuje téměř 800 tisíc smluv našich klientů a každý měsíc sjednáváme cca 25 tisíc nových pojistných smluv. Jediným akcionářem České podnikatelské pojišťovny, a.s., je Kooperativa pojišťovna a.s.. Wiener Städtische Allgemeine Versicherung AG je hlavním akcionářem Kooperativy pojišťovny, a.s..

Koncern nově působí pod společnou značkou Vienna Insurance Group, který v současnosti zaujímá přední pozici na trzích v Rakousku, České republice, Rumunsku a na Slovensku.

K dalším klíčovým trhům Vienna Insurance Group patří Polsko, Maďarsko, Chorvatsko, Srbsko a Černá Hora a Bulharsko. ČPP je univerzální pojišťovnou nabízí pojištění :

Pojištění

  • životní
  • úrazová
  • odpovědnostní
  • majetková
  • cestovní
Klíčovými produkty jsou pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla tzv. povinné ručení SPECIÁL Plus a SUPER Plus, Životní pojištění s Filipem, cestovní a zdravotní pojištění. Významnou součást portfolia tvoří pojištění průmyslových rizik.

Zdroj: www.cpp.cz

Vloženo 27. 4. 2011


Všechna práva vyhrazena AAA-Pojištění.cz, (c) 2024 Ing. Radek Šmach  |  Kontaktní informace  |  

Podmínky použití a ochrana osobních údajů