AAA-pojištění.cz - vše co potřebujete vědět o pojištění.

AAA Pojištění - pojišťovny

Přinášíme Vám pojišťovny působící v ČR. Doporučujeme projít si více nabídek a zvolit optimální pojišťovnu pro Vaše potřeby. Většina pojišťoven nabízí komplexní škálu pojištění. Některé z nich se specializují pouze na konkrétní typ pojištění.

Pojišťovny v ČR:

Cestovní pojištění a povinné ručení ONLINE!
Na stránkách top-pojištění.cz lze uzavřít pojištění on-line. Přehledné srovnání pojišťoven s kontakty, informace a aktuality ze světa pojištění a kalkulace on-line cestovního pojištění. Povinné ručení na všechny typy vozidla.
www.top-pojištění.cz
Winterthur pojišťovna a penzijní fond
AXA se zaměřuje na pojistná řešení, kvalitní servis a poradenství. Nabízí tato pojištění: penzijní připojištění, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění právní asistence vozidla. AXA je jednou z hlavních světových společností v oblasti finančního zabezpečení a správy majetku.
www.winterthur.cz
Wüstenrot pojišťovna
Pojišťovna nabízí nově-koncipované pojištění, autopojištění - havarijní pojištění, povinné ručení podle výkonu motoru, pojištění bydlení včetně odpovědnosti za škodu.
www.pojistovnawuestenrot.cz
Pojišťovna České spořitelny, a.s.
Pojišťovna České spořitelny se specializuje pouze na prodej životního pojištění, nově zprostředkovává pojištění dětem.
www.pojistovnacs.cz
D.A.S. pojišťovna právní ochrany, a.s.
D.A.S. - pojišťovna právní ochrany poskytuje klientům možnost, aby svá práva hájili bez ohledu na možná finanční rizika. Pomáhá pojištěným v prosazování jejich právních zájmů vůči ekonomicky značně silnějším subjektům a přebírá všechny soudní výlohy. Pojištění pro motorová vozidla, řidiče, rodiny, zaměstnance, v případě úrazu, nemovitostí, lékaře a lékárníky, podnikatele.
www.das.cz
ČSOB Pojišťovna, a.s.
Univerzální pojišťovna nabízející celou řadu životních i neživotních pojištění pro fyzické i právnické osoby. Úrazové pojištění, životní pojištění, pojištění majetku, pojištění motorových vozidel, pojištění podnikatelských rizik a cestovní pojištění on-line.
www.csobpoj.cz
Triglav pojišťovna, a.s.
Pojištění podnikatelů a průmyslových podniků a občanské pojištění. On-line sjednání povinného ručení Neživotní druhy pojištění.
www.triglav.cz
ING pojišťovna
ING nabízí služby v pojišťovnictví, životní a zdravotní pojištění, penzijní připojištění, bankovnictví a správy aktiv. Možnost investice do podílových fondů.
www.ing.cz
Česká pojišťovna, a.s.
Největší pojišťovna na českém trhu s dlouholetou tradicí v životním i neživotním pojištění. Životní, úrazové a majetkové pojištění. Povinné ručení, havarijní pojištění, podnikatelské pojištění a pojištění odpovědnosti.
www.cpoj.cz
Aegon pojišťovna, a.s.
Světový expert ve zhodnocování financí - pojištění, investice. Specialista na prodej investičního životního pojištění, nově penzijní fond.
www.aegon.cz
Generali Pojišťovna, a.s.
Cestovní pojištění a povinné ručení online. Portfolio služeb Generali - pojištění osob, pojištění motorových vozidel a pojištění majetku, penzijní fond.
www.generali.cz
Allianz pojišťovna, a.s.
Kompletní sortiment pojištění pro občany, podnikatele a průmusl. Investiční, kapitálové a rizikové životní pojištění, pojištění automobilů a penzijní připojištění.
www.allianz.cz
Kooperativa pojišťovna, a.s.
Kooperativa, druhá největší pojišťovna na českém trhu, je univerzální pojišťovna nabízející širokou řadu pojištění pro občany, klienty firem, drobné podnikatele i velké průmyslové firmy.
www.koop.cz
Česká podnikatelská pojišťovna
Univerzální pojišťovna pro soukromé osoby a podnikatele. Nabízí kapitálové životní pojištění, důchodové pojištění, rizikové pojištění a pojištění úvěru.
www.cpp.cz

Vloženo 29. 1. 2011


Všechna práva vyhrazena AAA-Pojištění.cz, (c) 2024 Ing. Radek Šmach  |  Kontaktní informace  |  

Podmínky použití a ochrana osobních údajů