AAA-pojištění.cz - vše co potřebujete vědět o pojištění.

Detailní informace o společnosti Wüstenrot pojišťovna


Wüstenrot pojišťovna

náměstí Kinských 602/2
150 00 Praha-Malá Strana

tel.: 800 225 555


info@wuestenrotpojistovna.cz
www.pojistovnawuestenrot.cz


Pojiťovna nabízí nově - koncipované pojištění, autopojištění - havarijní pojištění, povinné ručení podle výkonu motoru, pojištění bydlení včetně odpovědnosti za škodu.


Infoservis

Pojištění bydlení

Jednou pojistnou smlouvou poskytujeme kompletní pojistné řešení bydlení, celého movitého a nemovitého majetku a odpovědnosti příslušníků domácnosti za škodu. Naše pojištění je nastaveno tak, aby se klient při pojistné události nedostal do existenčních problémů a aby se nesnížila kvalita jeho bydlení. Žádná částečná řešení, ale komplexní pojistné krytí za výhodnou cenu. Přitom skladba pojištění je jednoduchá a přehledná.
  • Pojištění rodinného domu, domácnosti a odpovědnosti za škodu
  • Pojištění bytu, domácnosti a odpovědnosti za škodu
  • Komplexní pojištění rodinného domu od základů
  • Pojištění bytového domu Revit

Pojištění vozidel

  • Povinné ručení
  • Havarijní pojištění

Životní pojištěníWüstenrot

Finanční koncern Wüstenrot se na Slovensku stejně jako v Česku začal budovat tím, že v roce 1993 byla založena Wüstenrot stavební spořitelna a v roce 1998 Wüstenrot životní pojišťovna.

Wüstenrot životní pojišťovna byla na Slovensku mimořádně inovativní a úspěšná, takže se jí už v roce 2003 podařilo odkoupit mnohem větší Univerzální bankovní pojišťovnu a 1.1.2004 vznikla Wüstenrot pojišťovna s univerzální pojišťovací licencí.

Wüstenrot pojišťovna je v současnosti právem označována za inovátora na slovenském pojistném trhu.

V květnu 2004 Wüstenrot pojišťovna uvedla na slovenský trh pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla (povinné ručení) a zaznamenala obrovský úspěch. Posléze následovali další úspěšné produktové novinky (havarijní pojištění). Mezitím byli obnoveny všechny produkty v oblasti neživotního pojištění. Úspěchy rostli i v životním pojištění. Důkazem toho je, že v roce 2005 Wüstenrot pojišťovna jako první získala pro svůj hlavní produkt „Životní pojištění pro zdraví a důchod“ prestižní ocenění kvality „Slovak Gold“.

Tohle všechno způsobilo, že dnes na Slovensku pro Wüstenrot pracuje mnohem více exkluzivních poradců, rozrostla se síť obchodních míst. Pro klienty to znamená, že všechny relevantní finanční produkty můžou získat od Wüstenrotu, a přitom mají zajištěn stálý a kvalitní servis.

Podobný záměr máme i v České republice. Wüstenrot pojišťovna od 1. 1. 2006 rozšiřuje své aktivity i na český trh, kde zakládá svoji pobočku, což je díky evropskému právu možné. Je to dokonce efektivnější a jistější, když se existující úspěšná a již zkušená firma rozšiřuje do jiné země, než založit úplně novou pojišťovnu.

Wüstenrot pojišťovna přichází na český trh s nově-koncipovaným pojištěním bydlení. A je to jenom začátek. Intenzívně se už zabývá autopojištěním a postupně chce nabídnout všechny ostatní pojistné produkty, pro které je potenciál na trhu. Vstupem Wüstenrot pojišťovny na český pojistný trh se naplňuje etapa kompletizování finančních služeb od Wüstenrotu.

Generální ředitel Wüstenrot pojišťovny, Siegfried Fatzi, je přesvědčen, že „Česká republika má před sebou ještě mnoho let silného ekonomického růstu. Takže postupně se bude rozdíl mezi Českou republikou a západními zeměmi stále zmenšovat. I to je důvod, proč se vyplatí zvýšit naše aktivity v České republice. Jsem přesvědčen, že zahájení činnosti Wüstenrot pojišťovny v České republice bude přínosem pro nás všechny“ zdůrazňuje Siegfried Fatzi.

Zdroj: www.pojistovnawuestenrot.cz

Vloženo 26. 11. 2011


Všechna práva vyhrazena AAA-Pojištění.cz, (c) 2024 Ing. Radek Šmach  |  Kontaktní informace  |  

Podmínky použití a ochrana osobních údajů