AAA-pojištění.cz - vše co potřebujete vědět o pojištění.

Detailní informace o společnosti D.A.S. pojišťovna právní ochrany, a.s.


D.A.S. pojišťovna právní ochrany, a.s.

Benešovská 2538/40
101 00 Praha 10

tel.: 267 990 711

das@das.cz
www.das.cz


D.A.S.

D.A.S. - pojišťovna právní ochrany poskytuje klientům možnost, aby svá práva hájili bez ohledu na možná finanční rizika. Pomáhá pojištěným v prosazování jejich právních zájmů vůči ekonomicky značně silnějším subjektům a přebírá všechny soudní výlohy. Pojištění pro motorová vozidla, řidiče, rodiny, zaměstnance, v případě úrazu, nemovitostí, lékaře a lékárníky, podnikatele.


Infoservis

D.A.S.

Pro běžného občana je téměř nemožné obhájit své právní zájmy bez odborné právní pomoci. K tomu je nutné přičíst nejistotu ohledně výše nákladů, které je možno očekávat při soudním sporu. Finanční riziko jednotlivce je často značné a obavy z průtahů, které při soudních sporech mohou nastat mnohého odradí od uplatňování svých právních nároků.

D.A.S. je pojišťovnou právní ochrany a jako taková poskytuje svým klientům především možnost, aby svá práva a právní zájmy hájili bez ohledu na možná finanční rizika. D.A.S. pomáhá pojištěným radou i skutkem v prosazování jejich právních zájmů vůči ekonomicky značně silnějším subjektům a přebírá všechny soudní výlohy. Za svůj prvořadý cíl považuje D.A.S. vybudování základů dlouhodobého obchodně partnerského vztahu s pojištěným klientem vyznačujícího se vysokým stupněm vzájemné důvěry a právní jistoty. Od samého počátku své obchodní činnosti klade D.A.S. největší důraz na maximální kvalitu a také cenovou dostupnost poskytovaných služeb.

Po uzavření pojistné smlouvy je každému klientovi D.A.S. přidělen jeho osobní poradce, který je s ním v kontaktu, pomáhá řešit jeho běžné problémy a navíc dává impuls k uplatňování individuálního přístupu ke klientovi i při řešení jeho škodních případů, ať již právním oddělením D.A.S. nebo pověřenými advokáty. Pojištění právní ochrany je vhodné pro prosazování právních zájmů jednotlivého občana i právních zájmů souvisejících s podnikatelskou činností. Taková je filozofie firmy a tu se také daří uplatňovat.

Zdroj: www.das.cz

Vloženo 2. 6. 2011


Všechna práva vyhrazena AAA-Pojištění.cz, (c) 2024 Ing. Radek Šmach  |  Kontaktní informace  |  

Podmínky použití a ochrana osobních údajů