AAA-pojištění.cz - vše co potřebujete vědět o pojištění.

Detailní informace o společnosti Winterthur


Winterthur penzijní fond a.s.

Starobrněnská 335/8
602 00 Brno

Winterthur pojišťovna a.s.

Lazarská 13/8
120 00 Praha 2

841 111 121
531 021 112 - pojišťovna
531 021 111 - penzijní fond


info@winterthur.cz
www.winterthur.cz


Winterthur pojišťovna a penzijní fond

AXA se zaměřuje na pojistná řešení, kvalitní servis a poradenství. Nabízí tato pojištění: penzijní připojištění, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění právní asistence vozidla. AXA je jednou z hlavních světových společností v oblasti finančního zabezpečení a správy majetku.


Infoservis

Winterthur

Winterthur je předním poskytovatelem životního pojištění a penzijního připojištění. Soukromým i korporátním klientům nabízí na míru připravené řešení životního pojištění a penzijního připojištění. Krédem společnosti je v oblasti vztahu k zákazníkovi tvorba hodnot pro klienty. Stejně jako životní pojištění, tak penzijní připojištění totiž není jen otázkou zajištění budoucnosti, ale investicí do ní.

Winterthur pojišťovna

Na českém pojistném trhu působí společnost Winterthur pojišťovna a. s. od roku 1995. Postupně se vypracovala do pozice společnosti, poskytující širokou paletu služeb na standardní evropské úrovni. Ne vždy však byla zaměřena výhradně na pojištění osob. V roce 2001 se však po strategickém rozhodnutí začala specializovat především na životní a úrazové pojištění. Základní nabídku pojištění tvoří: kapitálové a rizikové životní pojištění, investiční životní pojištění, úrazové pojištění a doplňkové zdravotní pojištění. Hlavním záměrem Winterthur pojišťovny a.s. je i nadále nabízet klientům vysoký standard služeb zaručený dlouholetými mezinárodními zkušenostmi s důrazem na kvalitní pojišťovací servis a finanční poradenství. Díky odpovědnému přístupu k pojistným službám a díky spolupráci s ostatními členy skupiny Winterthur Group poskytuje Winterthur pojišťovna rozsáhlé portfolio moderních finančních produktů i pro nejnáročnější klientelu.

Winterthur penzijní fond

Společnost Winterthur penzijní fond a.s. působí v oblasti penzijního připojištění na českém trhu již od roku 1994. Její předností je její téměř 19 % trhu v ukazateli počtu klientů a 24,3 % trhu objemem spravovaných aktiv. Dominantní postavení v sektoru penzijního připojištění považuje také za určitý závazek vůči obchodním partnerům i klientům. Proto se Winterthur aktivně zapojil do diskuse o reformě veřejných financí, včetně reformy důchodového systému. Společnost Winterthur penzijní fond a.s. nabízí svým klientům kvalitní penzijní plán, v jehož rámci poskytuje klientům ucelený a propracovaný systém penzí a ostatních dávek penzijního připojištění tak, aby mohli naplno využívat všech výhod spojených s penzijním připojištěním. Komplexní nabídku tvoří starobní penze, invalidní penze, pozůstalostní penze, výsluhová penze, jednorázové vyrovnání a odbytné.

Zdroj: www.winterthur.cz

Vloženo 31. 5. 2011


Všechna práva vyhrazena AAA-Pojištění.cz, (c) 2024 Ing. Radek Šmach  |  Kontaktní informace  |  

Podmínky použití a ochrana osobních údajů