AAA-pojištění.cz - vše co potřebujete vědět o pojištění.

Detailní informace o společnosti AEGON Pojišťovna, a.s.


AEGON Pojišťovna, a.s.

Na Pankráci 26/322
140 00 Praha 4

tel.: 244 090 405

vasedotazy@aegon.cz
www.aegon.cz


Aegon pojišťovna, a.s.

Světový expert ve zhodnocování financí - pojištění, investice. Specialista na prodej investičního životního pojištění, nově penzijní fond.


Infoservis

AEGON

AEGON je mezinárodní finanční koncern, který se řadí mezi největší pojišťovací skupiny na světě. Téměř 80% aktivit tvoří životní a důchodové pojištění a poskytování finančních produktů s kvalitní pojistnou ochranou a vysokým zhodnocením investic.

O prestižním postavení společnosti AEGON ve světě vypovídá fakt, že je zařazena mezi firmy, podle nichž se řídí výše Dow-Jonesova indexu. Agentura Standard & Poor’s oceňuje AEGON v Holandsku, USA a Velké Británii vysokým ratingem AA.

Hlavní sídlo AEGONu je v holandském Haagu. Koncern AEGON působí v řadě světových zemích. Klíčové trhy společnosti tvoří Holandsko, USA, Kanada a Velká Británie. Mezinárodní expanze rychle a úspěšně pokračovala i do dalších zemí jako Tchaj-wan, Čína, Španělsko, Německo, Hongkong, Indie, Mexiko, Itálie nebo Francie. AEGON je dnes rovněž jednou z nejvýznamnějších finančních institucí v Maďarsku a Polsku. Od roku 2003 působí AEGON i na Slovensku, kde významně ovlivnil důchodovou reformu. Celosvětově AEGON zaměstnává okolo 30 tisíc lidí.

S akciemi holdingu AEGON se obchoduje na burzách v Amsterdamu, Frankfurtu, Londýně, New Yorku, Tokiu i Curychu.

Zdroj: www.aegon.cz

Vloženo 1. 2. 2011


Všechna práva vyhrazena AAA-Pojištění.cz, (c) 2024 Ing. Radek Šmach  |  Kontaktní informace  |  

Podmínky použití a ochrana osobních údajů