AAA-pojištění.cz - vše co potřebujete vědět o pojištění.

Pojištění odpovědnosti za škodu

Pojištění odpovědnosti za škodu je dalším užitečným typem pojištění. Kryje rizika škod způsobené naší nepozorností, roztržitostí, nemotorností, nebo prostě jen nešťastnou náhodou. Pojištění odpovědnosti za škodu přebírá tato rizika za Vás a za osoby žijící ve Vaší domácnosti.

Jedná se o vhodné pojištění například pro rodiny s dětmi. Pokud jsou Vaše ratolesti roztržité, ostatně jako všechny ostatní děti, může Vám toto pojištění ušetřit spoustu peněz na škodách při rozbitých věcech. Toto pojištění kryje finančně i škody na zdraví, které někomu způsobíte Vy, nebo osoba blízká.

Typy pojištění:


- škody na životě a zdraví

- škody na věcech

Pojišťovny nabízí různé varianty pojištění s rozdílnou výší spoluúčasti a různou výší náhrady. Záleží na každém z nás, jaké parametry si zvolí v závislosti na své konkrétní situaci.

Kde sjednat pojištění odpovědnosti za škodu?

Záleží na daných podmínkách, které v okamžiku sjednání pojištění nabízí daná pojišťovna. V nabídce jej nalezneme společnosti Česká podnikatelská pojišťovna, toto pojištění lze sjednat na pobočkách ČSOB Pojišťovny, a.s., je součástí komplexního portfolia pojištění České pojišťovny, a.s. , nebo jej také sjednává Allianz pojišťovna, a.s..

Vloženo 6. 1. 2011


Všechna práva vyhrazena AAA-Pojištění.cz, (c) 2024 Ing. Radek Šmach  |  Kontaktní informace  |  

Podmínky použití a ochrana osobních údajů