AAA-pojištění.cz - vše co potřebujete vědět o pojištění.

Nejlevnější povinné ručení online

Získejte nejlevnější povinné ručení online. Nabízíme porovnání povinného ručení v online kalkulačce. Spočítejte si, kolik můžete ušetřit hned teď. Díky srovnání nabídek pojišťoven a sjednání přes internet ušetříte až několik tisíc každý rok.
Povinné ručení online

Povinné ručení je zákonné pojištění vozidel, které je povinen uzavřít každý majitel motorového vozidla. Slouží k finančnímu krytí škody na vozidle způsobené havarií dalším účastníkům silničního provozu. Orpoti tomu havarijní pojištění vozidel je dobrovolné a kryje škody na vlastním vozidle. Výše povinného ručení je vázána na objem válců vozidla. Smluvní podmínky se liší u každé pojišťovny, které nabízejí rozdílné bonusy či malusy za jízdu bez nehod. Ideální je využít kombinovaných pojištění povinného ručení a havarijního pojištění vozidel.Povinné ručení


Hlavní krytí povinného ručení jsou především škody na zdraví nebo usmrcením (včetně nákladů na léčení zraněného), věcné škody, škody ušlého zisku a účelně vynaložené náklady na právní zastoupení.

Povinné ručení auta přes lze dnes uzavřít online i přes internet. Je to snadné a jednoduché, bez čekání na pobočkách, bez nutné schůzky s pojišťovacím agentem. Jednoduše, rychle a bezpečně získáte povinné ručení pro Vaše auto a to od pojišťovny, kterou si sami vyberete. Online kalkulačka nabízí provnání povinného ručení a je otázkou několika kliků. Navíc při sjednání přes internet obdržíte i výraznou slevu. Nejlevnější nabídku zkistíte za několik málo sekund.

Kde sjednat povinné ručení?

Připravili jsme pro Vás online porovnání povinného ručení zde. Vyplňte požadované informace a během několika sekund získáte nabídku nejlevnějšího povinného ručení. Kalkulačka je velmi intuitivní.

Vloženo 12. 6. 2011


Všechna práva vyhrazena AAA-Pojištění.cz, (c) 2024 Ing. Radek Šmach  |  Kontaktní informace  |  

Podmínky použití a ochrana osobních údajů